Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Masérský kurz tejpování pro fyzioterapeuty

Kurz tejpování - kineziotejping získal souhlasné stnaovisko od Unie Fyzioterapeutů

Rychlá navigace
info o kurzu lektoři termíny cena učebny
O kineziotejpingu pro zdravotnícké profese a fyzioterapeuty
Kinesiotaping Masérské škole Dexter Academy se podařilo získat v oboru fyzioterapie velice ceněné souhlasné stanovisko pro kurz tejpování od UNIFY. Unie fyzioterapeutů přidělila tomuto kurzu 8 kreditů pro zvýšení profesních dovedností. Kurz je speciálně cílen na fyzioterapeuty a zdravotnické profese jako jsou zdravotní sestry, lékaři a další. Pro vstup do tohoto kurzu je nutné předložit dokumenty dokazující vaši odbornost v oboru fyzioterapie nebo doložitelné zdravotnické znalosti fyzioterapie.

Tejpování, kinesiotaping je u nás v současné době velice žádanou technikou. V zahraničí je tejpování využívano již řadu let, nejen ve sportu, ale také ve zdravotnictví. Účelem kineziotejpování je efektivní léčba a korekce pohybového aparátu, ovlivnění bolesti a také prevence přetížení při sportu nebo fyzicky náročných aktivitách. Terapie je velmi doporučována jako doplněk jiných léčebných technik, při které fyzioterapeut naplno využívá své anatomické znalosti pro fixaci jednotlivých partií.

Kinesiotaping Kurz kinesiotapingu neboli tejpování představuje víkendový odborný kurz pro fyzioterapeuty, lékaře, zdravotní sestry, a jiné zdravotnické profese. Cílem je naučit absolventa základním technikám kineziotepingu a jejich použití při léčbě muskuloskeletálního a lymfatického systému. Informace a praktické dovednosti bude účastník schopen využít během fyzioterapie a zdravotnické praxi.

Značnou část kurzu tvoří praktická výuka, která účastníka připraví, aby byl schopen aplikovat tejpu k uvolnění přetížených svalů, stimulaci oslabených svalů a pro snížení bolesti a ovlivnění edému.

Masérský kurz kinesiotapingu vede vždy zkušený fyzioterapeut lektor Dexter Academy.

Souhlasné stanovisko od UNIFY pro kurz tepování
Tento kurz kineziotejpování splňuje požadavky Unie fyzioterapeutů. Díky tomu, získal kurz tejpingu souhlasné stanovisko UNIFY, a fyzioterapeuté a další zdravotnické profese získají po jeho absolvování kredity.

Kinesiotaping

Názory studentů kurzu Kinesiotaping

kurz byl fajn. bylo nás osm, lektorka se max.věnovala..

Monika Glajcová
Masérský kurz Kinesiotaping, 15.10.2016

Pozitivní. Co říkám na malý počet studentů?: Velmi příjemné překvapení, výrazné zvýšení kvality výuky. Názor na lektora: Nesnažil se ohromit, ukázat nám co vsě ví, kde všude byl, že je jednoznačně jednička na trhu, NEKRITIZOVAL KONKURENCI. Dobře koncipovaná výuka, milý přístup lektora.


Rozhovor s odbornou lektorkou Tejpingu
PhDr. Andrea Ryšávková Ph.D.


Rozhovor s fyzioterapeutkou Mgr. Chrudimskou o kurzu tejpování, kinesiotapingu


Masérský kurz tejpování - mezinárodní výstava


Tejpování, Kinesiotaping s profesionální lektorkou na výstavě


Masérský kurz tejpování: Kinesiotaping


Lektoři masérského kurzu Tejpování pro fyzioterapeuty
Andrea
Rekvalifikační masérský kurz foto Andrea
Fyzioterapeutka
Praxe 15 let
PhDr. - FTVS UK
Více >>
Pavla
Rekvalifikační masérský kurz foto Pavla
Fyzioterapeutka
Zdravot. praxe
UK - Fyzioterapie
Více >>
Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 16 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pro fyzioterapeuty, lékaře, zdravotní sestry, další zdravotnické profese. A hlavně pozitivní osobnost!

Informace pro zájemce o odborný kurz tejpování, kineziotejpingu, kteří jsou fyzioterapeuti nebo vykonávají zdravotnickou profesi a chtějí se naučit tejpovat pomocí kinesiotejpu, Vám poskytne naše kancelář.

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 6900 Kč  
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem či hotově v kanceláři (V Dolině 1533/1D). Pokud se přihlašujete těsně před masérským kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.
.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně masérského kurzu.

Zakončeno certifikátem


Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.


Důležité!
Do výuky si s sebou přineste ostré nůžky!
Dále si s sebou přineste prostěradlo, ručník a pohodlné volné oblečení.

Program kurzu
1. den (základní principy a techniky ovlivnění svalů pomocí kinesiotapingu)
• historie kinesiotapingu, tejpování
• přínosy a omezení kinesiotapu, tejpování
• indikace a kontraindikace kinesiotapu, kinesiotejpu
• fyziologické účinky, princip účinků a vlastnosti kinesiotapu, kinesiotejpu
• zásady aplikace kinesitapu, kinesiotejpu
• základní aplikace tejpu na svaly - ovlivnění svalového napětí
• praktická ukázka základních technik kinesiotapu na trupu a končetinách


2. den (korekční techniky svalů, svalových fascií, šlach, vaziva a kloubů, ovlivnění edému, jizev, lymfatického toku)
• opakování základních technik kinesiotapingu
• korekční techniky (korekce svalů, svalových fascií, šlach, vaziva, lymfatického toku), funkční tapování
• praktická aplikace u vybraných diagnóz (bolesti zad, poruchy kloubů na horních a dolních končetinách, edém, jizva)

Kinesiotapy Rokvel
Na kurzu budete používat světovou jedničku: ROKVEL KINESIOTAPE - KINESOTAPING. Tyto tapy se vyznačují vysokou kvalitou, stabilitou, perfektní přilnavostí, dlouhodobou funkčností. Používají je i ti nejlepší sportovní maséři a rehabilitační fyzioterapeuti.

masérské kurzy Využijte jedinečné akce anglického výrobce Kinosiotape Rokvel. Při registraci zaškrtnete, že jste studentem Dexter academy - bude pro Vás platit nižší cena.AKCE na www.dexter-obchod.cz

Sponzoruje Rokvel
Kinesiotaping Masérský kurz sponzoruje světová jednička profesionálních tejpů Rokvel. Kinesiotaping za použití tapů Rokvel je jedničkou v moderní sportovní tapovací technice. Běžná cena masérského kurzu tapingu 10 000 Kč je tedy ponížena díky tomuto profesionálnímu výrobci. Tapy Rokvel, s nimiž budete pracovat na kurzu, je možné zakoupit přímo v Dexter academy.

Mezinárodní akreditace masérského kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Tejpování: Kinesiotaping - pro fyzioterapeuty

Jak vypadají učebny v Praze? Podívejte se, proč nejvíce kurzů děláme v Praze? Kde dokážeme zajistit nejlepší lektory v ČR a reprezentativní zázemí, jaké si zasloužíte.
více: Jak vypadají učebny v Praze?

16.09.-17.09.2017 (So, Ne)


banner


REFERENCE na masérský kurz

Již jsem v Dexter Academy prošla jedním kurzem a byla jsem spokojená. Lektor Dušan byl ochotný, trpělivý a vytvořil pohodovou atmosféru. Kurz mi byl přínosem, bylo to fajn, těším se na další.

Indická masáž hlavy + antistresová masáž, 06.08.2017

REFERENCE na masérský kurz

Hledala jsem přes internet kvalitní kurz bambusové masáže. Lektor Karel je úžasný člověk, který umí pracovat s lidmi a předávat odborné zkušenosti. Jsem nadšená a mohu jen doporučit. Děkuji!

Bambusová masáž, 13.07.2017

REFERENCE na masérský kurz

Výborný kolektiv, zažila jsem spoustu zábavy a naučila se pro mě důležitý a zajímavý druh masáže.Na lektorovi jde vidět, že má spoustu zkušeností a umí je výborně předat dál. Co říkám menšímu počtu lidí na kurzu ? Super, lektor se může alespoň více každému věnovat a lépe se to pak naučit.

Bambusová masáž, 27.04.2017

REFERENCE na masérský kurz

Perfektní, jsem v Dexter Academy vždy spokojená...budu se k vám vracet! Na kurzu vládla příjemná atmosféra. Lektorka Nikol se s námi dělila i o osobní zkušenosti z oblasti masáží miminek a dětí.

Masáž miminek a dětí - pro maséry, 29.06.2017

REFERENCE na masérský kurz

Absolvoval jsem v Dexter Academy již 3 kurzy a byl jsem spokojen. Lektorka Nikol na "Thajské olejové masáži" byla skvělá! Všechny kurzy u vás mě bavily.

Thajská olejová masáž celotělová , 22.06.2017

REFERENCE na masérský kurz

Na Dexter Academy oceňuji kvalitu poskytnutých služeb, profesionální přístup lektora. Z kurzu mám super pocit!

Hot Stones I, 15.06.2017

REFERENCE na masérský kurz

S Dexter Academy mám výborné zkušenosti. A můj pocit z kurzu? Naprosto skvělý a uklidňující :-)

Bali masáž, 15.06.2017

REFERENCE na masérský kurz

Robím si v Dexter Academy kurz víkendový rekvalifikační a je to na profesionálnej urovni. Som spokojná, šťastná :-), viem masírovať, a spoznala som nových skvelých ľudí, lektorka Nikol je fakt najlepšia učiteľka, masérka, človek, osoba

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 13.06.2017

REFERENCE na masérský kurz

Dostala jsem ta nej doporučení - od absolventů D.Ac. a také na základě vlastní zkušenosti z přístupu a ochoty mnou poznaných pracovníků a zaměstnanců D.A. Počet studentů? Super, čím méně studentů, tím lepší a individuálnější je možné zaujmout přístup ke každému, a tak lepší možnost - naučit se věci líp. Názor na lektora kurzu ? Byl moc fajn, kamarádský, autentický a současně profesionální, vyžadující znalosti i dovednosti od každého z nás bez rozdílu. Stejně tak bez rozdílů a předsudků přistupoval ke všem z nás, přitom individuálně a empaticky.Pocit z maximálně dobře využitého času i peněz na něco, co má smysl pro mne samotnou a současně bude ku prospěchu i mých pacientů a klientů v mé profesi. Navíc, si myslím, že jsme se sešli moc fajn parta lidí, kteří jsme pod "vedením" "našeho" Ondry nejen makali, učili se a rádi, ale ještě i souznili :)) Děkuju Vám všem!

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 01.05.2017

REFERENCE na masérský kurz

Hledala jsem kvalitní kurs a Dexter Academy mi byla doporučena. Jsem nadšená!

Tejpování: Kinesiotaping, 13.05.2017

Zavřít Nyní se nedovoláte, napište nám prosím email.