Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Indická masáž

  • Hledáme brigádníky na recepci
  • Hledáme brigádníky na recepci 2

Indická masáž
Na masérkém kurzu indické masáže se naučíte 2 nejoblíbenější a nejznámější indické procedury vycházející z Ajurvédského učení.
Po absolvování kurzu Indické masáže proniknete do základů ajurvedského učení za pomici Abhyangy a Shirodhary.

Indická masáž Abhyanga
Základ každé indické masáže. Je úžasně příjemná s báječnými účinky na mysl i tělo. Masíruje se celé tělo od hlavy až po prsty u nohou za pomocí těch nejkvalitnějších indických olejů.

Širodhara
Léčebná ajurvedska metoda za pomoci teplých léčebných olejů ovlivňuje pozitivně celý organismus. Příznivě ovlivňuje centrální nervovou soustavu s preventivním účinkem na celý organismus. Mezi její hlavní účinky patří omlazovací účinky, pozitivní působení na kvalitu vlasů, odstraňování stresu a migrén. Po absolvování kurzu Indické masáže proniknete do základů ajurvedského učení za pomici Abhyangy a Shirodhary.

Indická masáž


Lektoři masérského kurzu indická masáž
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Nikol

Lektorka masérského kurzu Nikol provozuje vlastní masážní salon. Její 10-letá praxe dokazuje, že je výborná masérka. Své masérské zkušenosti využívala během masérské praxe na Bali, v Německu a také Rakousku.

Více info

Cena
Cena: 4000 Kč
rekvalifikační masérský kurz


Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Indická masáž


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Indická masáž.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.

Sleva na bambusové tyče
Studenti Dexter Academy obdrží slevu na originální bambusové masážní tyče Liyoli, jako jediné v ČR určené na masáž.
bambusová masáž
Mezinárodní akreditace masérského kurzu Indická masáž
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Indická masáž, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Indická masáž byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Indická masáž je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Indická masáž
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Indická masáž v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Indická masáž. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Indická masáž můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Indická masáž má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Indická masáž, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Indická masáž.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Indická masáž. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Indická masáž
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Indická masáž
30.11.-01.12.2016 (St, Čt)


banner


REFERENCE

Dexter je bezkonkurenční!!! Nemám co dodat, snad jen - těším se zase příště! Petr

REFERENCE

V Dexter Academy už má několik kurzů, Indická masáž byl můj 15. a nekončím! :D Vážím si Vaší péče o studenty, slev pro ně, útulného prostředí a v neposlední řadě také příjemné kavárničky, kterou máme k dispozici. :) Brzy na viděnou! Sába

REFERENCE

Během kurzu Indické masáže jsem nabyla nových báječných poznatků, poznala spoustu příjemných lidí a především báječného lektora, jemuž bych chtěla touto cestou poděkovat za dokonalý způsob výkladu a vedení výuky. Jitka H

REFERENCE

Dlouho jsem přemýšlela, na jaký kurz z tak velké škály v Dextru mám jít (jsou jich desítky a jeden zajímavější než druhý), až mi moje kamarádka doporučila tento. Kurz byl naprosto super, úžasný relax, skvělá atmosféra, do které se tak ráda vracím.... Díky! Petra

REFERENCE

V Dextru už jsem byla na jiných kurzech a vždy jsem byla spokojená. Skvělé prostředí a báječný lektor i nyní - jako vždy. Budu se těšit zase příště. :) Kája

REFERENCE

Srozumitelná výuka, lektor se nám pečlivě věnoval, látku uměl vysvětlit skvěle a do toho krásné prostředí s kavárničkou, super. Přijdu zas!

REFERENCE

Skvělá atmosféra a prostředí. Nemám připomínky - zkrátka 1*.

REFERENCE

V Dextru jsem dělal už rekvalifikační masérský kurz, následně spoustu dalších kurzů, jako např. i tento - Indickou masáž hlavy. Co se mi na kurzech v Dextru velmi líbí je přístup lektorů - ochota vysvětlit jakýkoli dotaz a nikdy nekončící optimismus.

REFERENCE

Na kurz Indické masáže do Dextru jsem se vydala po doporučení mé kamarádky. Nyní bych ráda doporučila kurz já Vám. Lektor byl velice sympatický, vše řádně rozváděl, super prostředí, doporučuji!

REFERENCE

Kurz byl naprosto super a maximálně splnil má očekávání! Naučila jsem se přesně to, co jsem chtěla, moc děkuji!!

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!