Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Hot Stones, masáž lávovými kameny I

  • Hledáme brigádníky na recepci 2
  • Hledáme brigádníky na recepci

O Masáži lávovými kameny
hot stones Hot Stones neboli masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Proto je masáž lávovými kameny Hot Stones světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné působení pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.Když k těmto účinkům přidáte, že používáním lávových kamenů Hot Stones šetříte i své ruce, není divu, že je o tento masérký kurz zájem nejen mezi maséry, ale i mezi ostatními pracovníky regeneračních a kosmetických center.

Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Technika dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky Hot Stones ještě několik dní po masáži.

méně
více

Názory studentů kurzu Masáž lávovými kameny

velmi pozitivní pocit z kurzu , pohodové vedení lektorky Nikol, klidný projev při vysvětlování, jasné pokyny

Jaroslav Kučera
Masérský kurz Masáž lávovými kameny, 09.04.2016

fenomenální :)vzájemná masáž byla fajn, komunikativnost, dostatečně srozumitelné vysvětlení

Lenka Nováková
Masérský kurz Masáž lávovými kameny, 09.04.2016

Dobry pocit ze zvladnu novou techniku a navozeni pratelske atmosfery na maserskem kurzu.

méně
více


Lektoři masérského kurzu Hot Stones
Karel
Rekvalifikační masérský kurz foto Karel
Masér
Praxe 15 let
Kurzy na Srí Lance
Více >>
Nikol
Rekvalifikační masérský kurz foto Nikol
Masérka
Praxe 10 let
Vlastní salon
Více >>
Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 16 hodin nebo 32 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 4000 Kč
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem či hotově v kanceláři (V Dolině 1533/1D). Pokud se přihlašujete těsně před masérským kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.
.

Učební materiály a masážní oleje dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně masérského kurzu.

Zakončeno certifikátem


Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Hot Stones I


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Hot Stones I.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.


Délka kurzu
2 dny: Naučíte se potřebné hmaty, harmonizaci těla s prováděnými hmaty, principy masáže Hot Stones a postup profesionální procedury Hot Stones.

4 dny: Kromě náplně dvoudenního kurzu se budete věnovat více opakování a upřesňovat jednotlivé hmaty.

Přivezli jsme tuto masáž do České republiky
Je nám velikou ctí, že jsme do České Republiky mohli před pár lety přivést jako první právě tak exkluzivní techniku, jako je masáž Hot Stones. Dodnes ji rozšiřujeme o novinky díky naším partnerským školám ve Velké Británii, Španělsku a USA.

Kurz vedou úspěšní čeští maséři, lektoři z Dexter Academy.

Hot Stones
Lávové kameny Hot Stones, které se při masáži používají, musí být nejvyšší kvality, aby vyzařovaly optimální energii a akumulovaly potřebné teplo. Tato kvalita záleží na původu a druhu kamenů. V nabídce máme ty nejkvalitnější originální lávové kameny hot stones včetně základních olejů a profesionální ohřívací nádoby.

Účastníci kurzu mají velké slevy na sady Hot Stones (až 40 %).Vše pro masáž Hot Stones zakoupíte v našem e-shopu www.masaze-obchod.cz


Dexter v TV Public
O masáži lávovými kameny Hot Stones jste mohly také slyšet na Public TV v rozhovoru s masérem z masérské školy Dexter Academy
hot stones hot stones hot stones

Mezinárodní akreditace masérského kurzu Hot Stones I
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Hot Stones I, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Hot Stones I byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Hot Stones I je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Hot Stones I
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Hot Stones I v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Hot Stones I. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Hot Stones I můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Hot Stones I má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Hot Stones I, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Hot Stones I.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Hot Stones I. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Hot Stones I
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Hot Stones I
( 9 - 17 hod)
28.09.-29.09.2016 (St, Čt)


BRNO: Hot Stones I
( 9 - 17 hod)
15.10.-16.10.2016 (So, Ne)
30.01.-31.01.2017 (Po, Út)
26.06.-27.06.2017 (Po, Út)
30.01.-31.01.2018 (Út, St)
14.06.-15.06.2018 (Čt, Pá)
30.01.-31.01.2019 (St, Čt)
13.06.-14.06.2019 (Čt, Pá)


HRADEC KRÁLOVÉ: Hot Stones I
( 9 - 17 hod)
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


ČESKÉ BUDĚJOVICE: Hot Stones I
( 9 - 17 hod)
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


OSTRAVA: Hot Stones I
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


banner


REFERENCE

Dobrý den , 26. a 27. května jsem u Vás v Praze absolvoval kurz, Hot stones I. Musím říci, že jsem absolvoval již 5 kurzů od Dexter Academy, ale s takovýmhle přístupem jako teď jsem se ještě nesetkal. Myšleno v pozitivním slova smyslu. Pan lektor Karel byl neuvěřitelně vstřícný, přátelský a měl perfektní individuální přístup. Celou dobu na kurzu vládla přátelská a hlavně vtipná atmosféra. Pomohl mi procvičit si i postupy z minulých kurzů a ukázal mi i nové neobjevené taje bambusových tyčí, o kterých do budoucna, teď již vážně, uvažuji. Z celého kurzu mám velmi dobrý a uvolňující pocit. A hlavně si ve srovnání s jinými kurzy vše (sic!) pamatuji. Takového pracovníka by Vám mohl kdejaký zaměstnavatel jen závidět!

REFERENCE

Kurz Hot Stones pro mě představoval odpočinek, úžasný relax, uvolnění v příjemném kolektivu a o přestávkách kavárnička s kafíčkem a zákusky. Prostě úžasný!!!! Nemám žádné připomínky.

REFERENCE

Již jsem několikrát Dexter Academy navštívila, proto jsem se rozhodla kurz Hot Stones absolvovat znovu u Vás. Nemám žádné negativní připomínky. Kurz byl výborný. Na kurzu jsem si odpočinula, uvolnila a seznámila se s novými lidmi. Kurz Hot Stones bych všem jedině doporučila.

REFERENCE

Dobrý den, masáž lávovými kameny jsem poprvé vyzkoušela až zde a je opravdu skvělá. Nikdy bych neřekla že teplé kameny mohou být tak příjemné a masér byl odborník na svém místě. Dávám jedničku s hvězdičkou :) Majda

REFERENCE

Dobrý den,když jsem poprvé četla tyto řádky plné kladných referencí,říkala jsem si že to snad nemůže být pravda.Že to nemůže být tak úžasné.V termínu 10.-11.4. jsem absolvovala kurz Hot Stones v Praze s lektorem Karlem Jírou a musím uznat že vše bylo opravdu úžasné.Lektor příjemný,milý,pozitivně naladěný a vstřícný každému vyhovět.Recepční i obsluha v kavárně příjenmá,pohodové prostředí.SUPER JEN TAK DÁL!Přeji hodně sil a spousty dalších spokojených studentů.Určitě se vrátím.Málá Monika Jablonec n.N.

REFERENCE

16.-17.2.2013 jsem absolvovala víkendový kurz Hot Stones I. v Praze, který byl super. Velké díky lektorovi Karlovi za kamarádský přístup a velkou trpělivost s upovídanými holkami (bylo nás tam 6 :-)) Díky i všem mým spoluabsolventkám za pohodovou atmosféru a všem přeji hodně úspěchů v další práci. Tato masážní metoda mě moc nadchla a znamená pro mě rozšíření mojí masérské činnosti. Děkuji a budu se těšit na další kurz u Dextru. Karolína H., Praha

REFERENCE

Dobrý den, absolvoval jsem kurs lávových lamenů 3-4.11 2012 v Hradci Králové. Pod Karlovým vedením jsem se posunul v profesi o krok dál a zatím se to klientům líbí. Výuka byla názorná, přístup a znalosti lektora vynikající. Díky moc za příjemně prožitý víkend a za nabyté zkušenosti. Jirka Vaisar

REFERENCE

Spokojenost v této škole není náhoda.Při vstupu pocit pohody, komunikace na recepci na úrovni. Tímto děkuji.Hot stones 6-7.8.2012 pan ředitel, by měl dát Karlosovi i asistentce na recepci pochvalu u masérského stolu. Paráda a rád se jistě vrátím.Josef Hilovský Přerov.

REFERENCE

4.2.2012 Hot stones 4.2.2012 Fantastická parta lidí, Karlos byl úchvatnej a milej. S manželem jsme se přihlásili na rekvalifikační masérský kurz. Taťána V.

REFERENCE

Hot Stone - sešla se skvělá parta lidí, lektor Karlos byl úžasný a skvěle nám všem pomáhal. Nejvíce se mi líbilo, že jsem vše naprosto pochopila i jako laik a uměla jsem pak udělat hned jistou masáž. Těším se na příští kurz Balneo. Kateřina Š.

REFERENCE

Kurz Hot Stones byl úžasný! Sešla se spousta super lidí, lektor Karlos byl naprosto báječný a všechno bylo super! Jsem dále přihlášená na další kurzy a vřele doporučuji. Hanka P.

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!