Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Havajská masáž Lomi Lomi


O havajské masáži Lomi Lomi
havajská masáž lomi lomi Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.

Naučíte se zde všechny potřebné techniky typické pro Havajskou masáž Lomi Lomi. Navíc si tuto masáž oblíbíte i z důvodu, že vám díky používaným technikám ušetří vaše klouby a prsty. Při havajské masáži Lomi Lomi dochází k harmonizaci těla a duše nejen masírovaného, ale i maséra.

Názory studentů kurzu Havajská masáž Lomi Lomi

Z kurzu havajské masáže mám příjemné zážitky, profesionální přístup a umění lektora Karla, hezké prostředí, skripta přehledná.


Masáž Lomi Lomi byl můj třetí kurz u DA a vím, že rozhodně není poslední!! Vždy odjíždím absolutně nadšená, protože výuka s takovými profíky, které pracují v DA, je naprosto perfektní. Karla jsem měla na už na druhém kurzu a je to člověk na svém místě!!Vždy jedu plná dojmů a pozitivního naladění!! A nejen to. Žádný učený z nebe nespadl a musím říct, že člověk na Vašich kurzech nikdy nemá pocit, že tam nemá co dělat, když mu někdy něco nejde. Je vidět, že Vám záleží na tom, koho do řad svých lektorů obsadíte. Moc děkuji, že jste a už se těším na další kurzy!! Na všech kurzech v DA se mi líbí nejvíce, lépe řečeno si nejvíce cením profefionality a přístupu lektorů. REkvalifikační kurz jsem BOHUŽEL absolvovala ve škole XY (redakce nazev smazala) a musím s politováním přiznat, že mě toto rozhodnutí do teď mrzí. Bohužel jsem se rozhodla v době těhotenství, s tím, že po sléze už nebude tak snadné tolik času trávit na kurzech a termíny v DA mi v té době nevyhovovaly. Nicméně jsem došla k závěru, že už si nikdy žádný kurz jinde dělat nechci a nebudu!! Myslím, že Dexter Academy má velmi vysokou úroveň a já už nechci své peníze jen tak "vyhodit oknem". Očekávám od kurzu maximum a to mi DA plní!!!

Ladislava Šilhavá
Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi, 13.12.2014

Moc příjemný a uklidnující masérský kurz. Určitě to nebyl poslední kurz od vás. Lektorka kurzu byla vlídná, moc milá a chápavá.Velmi příjemné vystupování.

Tereza Ježková
Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi, 15.11.2014
méně
více

Lektoři masérského kurzu Havajská masáž Lomi Lomi
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Lektor masérského kurzu má na svém kontě nespočet masérských a terapeutických kurzů jak tuzemských tak i zahraničních. Mezi ně také patří 8 měsíční pobyt na Srí Lance kde se učil od domorodců masážní techniky.

Carslos je věčně usměvavý a pozitivní člen Dexter Academy. Díky tomu je také v oblibě studentů. Kdo chce poznat Carlose a jeho humor a pohodu tak ať neváhá navštívit jeden z masérských kurzů kde je lektorem.

Ájurvédská masáž Anticelulitidová masáž + ozonový zábal Balneo, tepelná terapie a zábaly nejen pro maséry Bambusová masáž Havajská masáž - Lomi Lomi I Havajská masáž - Lomi Lomi II Hot Stones I Hot Stones II Hot Stones: obličej, dekolt Indická masáž hlavy + antistresová masáž Klasická relaxační masáž Masáž vsedě na masážní židli

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Nikol

Lektorka masérského kurzu Nikol provozuje vlastní masážní salon. Její 10-letá praxe dokazuje, že je výborná masérka. Své masérské zkušenosti využívala během masérské praxe na Bali, v Německu a také Rakousku.

Nikol vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou, také školu tradiční čínské medicíny a několik dalších odborných masérských kurzů jak v zahraničí tak i České republice.

Masérské kurzy v podání Nikol jsou skvěle hodnoceny studenty nejen díky pedagogickému vzdělání, ale díky mnohaleté praxi v oboru masáží a neustálému vzdělávání v oblasti masérských kurzů.

Anticelulitidová masáž + ozonový zábal Bali masáž Balneo, tepelná terapie a zábaly nejen pro maséry Čokoládová masáž a zábal Havajská masáž - Lomi Lomi I Hot Stones I Hot Stones: obličej, dekolt Indická masáž Indická masáž hlavy + antistresová masáž Klasická relaxační masáž Lifting obličeje Masáž miminek a dětí - pro maminky (tatínky) Masáž miminek a dětí - pro maséry Masáž obličeje Masáž těhotných Medová detoxikační masáž, terapie medem Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní Rekvalifikační masérský kurz - víkendový (8 víkendů)


Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 16 hodin nebo 32 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pro maséry, terapeuty atd., pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: Původně 3000 Kč U příležitosti desátých narozenin Dexter Academy dočasná sleva na 1900 Kč(2 dny)
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem či hotově v kanceláři (V Dolině 1533/1D). Pokud se přihlašujete těsně před masérským kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.
.

Učební materiály a masážní oleje dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně masérského kurzu.

Zakončeno certifikátem

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Havajská masáž - Lomi Lomi I


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Havajská masáž - Lomi Lomi I.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.


Důvod, proč se přihlásit
Naši lektoři se učili přímo na Havaji a tyto techniky vám předají na kurzu. Na veletrzích můžete vidět ukázky havajské masáže v přednáškách, které máme na hlavních podiích a v salóncích.

dexter v indii dexter v indii

Délka kurzu
2 dny: Naučíte se potřebné hmaty, harmonizaci těla s prováděnými hmaty a principy havajské masáže Lomi Lomi.

4 dny: Kromě náplně dvoudenního kurzu se budete věnovat více opakování a upřesňovat jednotlivé hmaty.


Přivezli jsme tuto masáž do České republiky
Masérské kurzy,absolventi rekvalifikačního masérského kurzu ve světě Učte se od masérů a lektorů z Dexter Academy, kteří masírují na Hawaii.

Je nám velikou ctí, že jsme do České Republiky mohli před pár lety přinést jako první, takovou krásnou masáž jako je havajská masáž Lomi Lomi. Dodnes tuto masáž rozšiřujeme o novinky díky naším partnerským školám ve Velké Británii, Španělsku a USA.

Havajská masáž Lomi Lomi je oblíbená díky odlišné technice od běžných masáží. Ačkoli existuje na desítky stylů havajské masáže Lomi Lomi, masérská škola Dexter Academy si vybrala jedinečný systém, kde se úžasně propojuje pohyb maséra s masérskými hmaty. Díky tomu se tato metoda stala základem i pro mnoho dalších masáží.

Mezinárodní akreditace masérského kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Havajská masáž - Lomi Lomi I byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Havajská masáž - Lomi Lomi I je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Havajská masáž - Lomi Lomi I v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Havajská masáž - Lomi Lomi I. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Havajská masáž - Lomi Lomi I má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Havajská masáž - Lomi Lomi I. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Havajská masáž - Lomi Lomi I
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
14.02.-15.02.2015 - (So, Ne) 2 dny
11.03.-12.03.2015 - (St, Čt) 2 dny
25.04.-26.04.2015 - (So, Ne) 2 dny
21.05.-22.05.2015 - (Čt, Pá) 2 dny
13.06.-14.06.2015 - (So, Ne) 2 dny
09.07.-10.07.2015 - (Čt, Pá) 2 dny
22.08.-23.08.2015 - (So, Ne) 2 dny
15.09.-16.09.2015 - (Út, St) 2 dny
10.10.-11.10.2015 - (So, Ne) 2 dny
09.11.-10.11.2015 - (Po, Út) 2 dny
05.12.-06.12.2015 - (So, Ne) 2 dny


BRNO: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
04.03.-05.03.2015 - (St,Ct) 2 dny
26.09.-27.09.2015


HRADEC KRÁLOVÉ: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
25.07.-26.07.2015 - (So, Ne) 2 dny
21.11.-22.11.2015 - (So, Ne) 2 dny


ČESKÉ BUDĚJOVICE: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
30.05.-31.05.2015 - (So, Ne) 2 dny
19.09.-20.09.2015 - (So, Ne) 2 dny


PLZEŇ: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
14.03.-15.03.2015 - (So, Ne) 2 dny
27.06.-28.06.2015 - (So,Ne) 2 dny


OSTRAVA: Havajská masáž - Lomi Lomi I
( 9 - 17 hod. )
25.04.-26.04.2015 - (So,Ne) 2 dny
16.05.-17.05.2015 - (So,Ne) 2 dny


banner


REFERENCE na masérský kurz

Pěkný den,chtěla bych poděkovat Karlosovi za příjemný přístup a vedení kurzu Havajská masáž -Lomi-lomi ve dnech 23.-24.7.2013 v Praze i přes vedra která panovala jsme si kurz užili a zase se něco pěkného naučili...díky moc Lenka Č.KRUMLOV

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 1.8.2013

REFERENCE na masérský kurz

Havajská masáž 21-22.7.2012 v Praze.Karlos má schopnost učit s opravdovým nadšením.Oslovil i naučil. Pepa z Přerova.

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 2.8.2012

REFERENCE na masérský kurz

Dobrý den, 6.10.-24.10.2014 jsem absolvovala intenzivní kurz-Masér pro sportovní a rekondiční masáže v Českých Budějovicích a chtěla bych touto cestou poděkovat lektorům Ditě a Karlovi za profesionální vedení kurzu a jejich individuální a lidský přístup k nám studentům. Přátelským jednáním, pochopením, vysokou úrovní a předanými zkušenostmi dělají dobré jméno Dexter academy, ale především sami sobě. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a za ten Vám Dito a Kájo velice děkuji. V neposlední řadě bych také chtěla pochválit Davida Kamínka, který nám přednášel první pomoc. Přednáška byla výborně zpracovaná a praktický nácvik velikým přínosem zejména pro laickou veřejnost. Srozumitelným a logickým způsobem dokázal vysvětlit, jak málo stačí k tomu, abychom pomohli druhému člověku. Velice Vám všem děkuji a přeju Vám hodně sil a úspěchů do života. Tereza Dvořáková

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 11.11.2014

REFERENCE na masérský kurz

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Radimovi Jakešovi za komplexní a kvalitní výuku TMC. Dokázal nám v krátkém čase kurzu, předat ty nejdůležitější informace. Nejvíce oceňuji, že k teorii je i mnoho praktické výuky a praktických příkladů. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pomáhat sobě, svým blízkým či klientům v praxi a hledat hlavně příčinu nemoci, zvládnout vše přírodní cestou a žít kvalitní život. Kurz tento týden končí, škoda :-( Určitě bych ráda ve studiu TCM pokračovala, jen čtyři dny za sebou je dosti náročné. Dále bych ráda poděkovala i Vám všem za skvělý přístup a služby, které Dexter Akademy poskytuje. Zatím mám v plánu ještě kurz výživového poradce a doufám že není poslední :-) Marcela Thurichová

Otevírací kurz tradiční čínské medicíny, 17.7.2014

REFERENCE na masérský kurz

Letos v březnu jsem začala navštěvovat Otevírací kurz tradiční medicíny (TCM) s lektorem Radimem Jakešem. Kurz jsem se rozhodla absolvovat, protože TCM hledá příčinu nemoci. Na kurzu se mi nejvíce líbí, že je teorie doplněna velkým množstvím praktických příkladů. Učíme se, že vše souvisí se vším. Tento kurz kurz doporučuji všem, kteří se chtějí uzdravit sebe a/nebo své blízké/klienty. Velmi ráda bych pokračovala v řádném studiu TCM. Magda Daňhelová

Otevírací kurz tradiční čínské medicíny, 2.6.2014

REFERENCE na masérský kurz

Dobrý den, vřele doporučuji Otevírací kurz TCM s Radimem Jakešem. Narozdíl od ostatních otevíracích kurzů na jiných školách neprobíráme pouze teorii, ale učí nás už i základní diagnostiku a způsoby, jak pomoci nejen sobě, ale i své rodině. Teorii prokládá praktickými ukázkami a zodpoví všechny naše otázky. Takže mohu jen doporučit. Katka

Otevírací kurz tradiční čínské medicíny, 2.6.2014

REFERENCE na masérský kurz

dobrý den;-) ráda bych Vám poslala pochvalu na Carlose , u kterého jsem absolvovala kurz Bambusové masáže minulý týden a byla jsem nadšená, jaký je skvělý lektor, pohodový, milý ,ochotný a vše vysvětlí bez problémů a s úsměvem. Při té příležitosti bych ještě chtěla zmínit pana Dušana, u kterého jsem dělala v lednu Indickou masáž hlavy, který byl také velice fajn. Váš tým je ochotný a profesionální a to podtrhuje radost ze zakončeného kurzu s příjemným zacházením. Jsem rada, že jsem si vybrala Dexter Academy a věřím, že si tam vyberu i další kurzy. Mnoho zdraví, štěstí a úspěchů vám všem přeje Irena Diamantova ;-)

Bambusová masáž,

REFERENCE na masérský kurz

Dobrý deň, všetci čo ešte váhate, či sa zúčastniť kurzu v Dexteri vrelo odporúčam zvoliť si kurz práve tu. Absolvovala som rekvalifikačný kurz v Prahe pod vedením lektora Tomáša a bola som veľmi spokojná. Veľmi som mu vďačná za snahu a úsilie vynaložené naučiť nás všetko potrebné pre prax, ktoré nám odovzdával počas trvania celého rekvalifikačného kurzu. Ďakujem mu aj za prístup k nám všetkým a organizovanie celého kurzu tak, aby sme to všetko zvládni nielen v pokoji, dobrej nálade ale aj úspešne absolvovali skúšku. Veľká vďaka patrí aj lektorovi Dávidovi, ktorý sa snažil nám dať maximum zo seba, naučiť nás niečo nové a vysvetliť učivo z iného uhla pohľadu. Chvála patrí aj ostatným pracovníkom, zamestnancom za ich milý, profesionálny prístup, za ich rýchle a ústretové riešenie problémov. Prostredie hodnotím na jednotku a aj kolektív výborný. Čo dodať....spokojnosť na mojej strane. Vrelo odporúčam Daniela

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 13.3.2014

REFERENCE na masérský kurz

Byla jsem u Radima na kurzu před 4 lety v Dexteru, bylo to opravdu dobré. Děkuji že opět otevíráte TCM :-) Klára Veselá

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 5.3.2014

REFERENCE na masérský kurz

Dobrý den, právě jsem ukončila kosmetický kurz a musím všem poděkovat, bylo to báječné. Lektorka Jiřinka Sitová je moc milá a hodná, zrovna tak ostatní lektoři na anatomii. Navíc jsem měla opravdu štěstí na "spolužačky" a už teď vím, že mi všichni budou chybět. Pan ředitel snad každý den snídá něco pro stále dobrou náladu. Prostory pro výuku moc pěkné. Dexter mohu jen doporučit. Jen lektorka na vizážistiku (byť líčit umí) neumí učit to jediné bylo šlápnutí vedle. Přeju všem hodně štěstí a já mohu říct, že do Dextru se určitě ještě na nějaký kurz vrátím. Kateřina PS: Vizážistiku jsme již vyměnily, máme novou úžasnou :-))....Kája, asistentka

, 9.12.2013

Online kurzy masáží výživového poradce
masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!