Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Automatická kresba pro všechny, nejen pro maséry

  • Sleva
  • IES_new

O Automatické kresbě
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Automatická kresba je jedinečná technika, která pracuje s mimosmyslovým vnímáním. Prostřednictvím samovolného pohybu tužky, která není ovládaná vůlí, můžeme získávat odpovědi na nejrůznější otázky (např. o zdravotním stavu, o vhodnosti daného zaměstnání, studia, bydlení, partnera apod.). Kresba rovněž zachytí stav čaker, aurogram ukáže celkové základní nastavení člověka, zachytí harmonii či disbalanci ve vztahu aj. Automatická kresba tedy funguje jako diagnostická technika.

Automatická kresba je zároveň příjemnou a v podstatě snadnou sebepoznávací a očistnou technikou, cestou, jak se vykreslit z nepříjemných pocitů nebo jak prostřednictvím vlastního automatického obrázku nahlédnout do své duše. Z obrázku je možné vyčíst, jak se cítím, co prožívám a co potřebuji.

Léčivé energetické obrázky, vytvořené automatickou kresbou, jste už možná někde zahlédli. Do obrázků je vložena potřebná informace a obrázky pak vyzařují harmonizující léčivou energii, která se projeví na psychické i fyzické úrovni.

Nemusíte „mít talent“ nebo „umět kreslit“. Stačí se uvolnit, spojit se se svým středem, intuicí. Člověk tak nekreslí ze své hlavy, ale stává se „kanálem“, skrze který proudí informace, schopnost automatické kresby má v sobě ukrytu každý – kurz Vám ji pomůže otevřít a prožít.

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 16 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pozitivní osobnost! I pro širokou veřejnost.

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 1900 Kč  
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem či hotově v kanceláři (V Dolině 1533/1D). Pokud se přihlašujete těsně před masérským kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.
.

Učební materiály a masážní oleje dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně masérského kurzu.

Zakončeno certifikátemNejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Automatická kresba


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Automatická kresba.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.

Poskytněte klientům speciální služby
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Svým přátelům či klientům pak můžete nabídnout specializované služby – pomocí automatické kresby můžete nahlédnout nejen do jejich energetického systému a zdravotního stavu, vytestovat potřebné minerály a vitaminy, ale také určit vhodný postup a ušít „masáž přímo na míru“, vytestovat optimální časový odstup mezi masážemi či počet opakování, vytvořit klientům léčivé energetické obrázky a mnoho jiného. Díky automatické kresbě si můžete vytvořit odlišnou nabídku od běžných služeb a tím i zvýšit zájem klientů.

S sebou
Poznámkový blok a psací potřeby, pastelky (ty je možno zakoupit i na místě), dobrou náladu a chuť vyzkoušet něco nového.

Mezinárodní akreditace masérského kurzu Automatická kresba
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Automatická kresba, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Automatická kresba byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Automatická kresba je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Automatická kresba
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Automatická kresba v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Automatická kresba. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Automatická kresba můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Automatická kresba má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Automatická kresba, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Automatická kresba.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Automatická kresba. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Automatická kresba
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Automatická kresba

Jak vypadají učebny v Praze?Podívejte se, proč nejvíce kurzů děláme v Praze? Kde dokážeme zajistit nejlepší lektory v ČR a reprezentativní zázemí, jaké si zasloužíte.
více: Jak vypadají učebny v Praze?

(9 - 17 hod.)
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


banner


REFERENCE na masérský kurz

Celkové hodnocení kurzu Dornova metoda 1+. Pro masérskou školu DA jsem se rozhodl pro dobré reference a skvělé zkušenosti z rekvalifikačního kurzu u Vás.

Dornova metoda + Breussova masáž, 26.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

Z kurzu havajské masáže mám jen ten nejlepší pocit. Pro masérskou školu Dexter Academy jsem se z důvodu dřívější dobré zkušenosti. Lektor kurzu? Obecně zaujal skvělým přístupem, znalostmi a zájmem o věc.

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 26.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

Před 10 lety jsem v Dexter Academy absolvovala 1. kurz.... a nyní Havajskou masáž, v dalších budu pokračovat. V čem byl lektor nejlepší? Jednoznačně v profesionálním přístupu k učení,srdečností a pohodou,se kterou kurz 2 dny vedl. Byly to pro mě pohodově, příjemně prožité 2 dny na masáži. Jsem obohacena o havajské zkušenosti a nadšena touto masáží.

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 26.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

Proč jsem se rozhodla pro Dexter Academy? Díky mým předchozím zkušenostem, super masážím, dobrému jménu mezi trenéry a maséry. Lektorka Andrea z kurzu Tejpování je veliký profík, moc pěkně předává zkušenosti, nehraje si na borce s lékařskými či latinskými pojmy. Byla ochotná vše vysvětlit a předat své zkušenosti. Mluvila k věci a v tématech se nenechala odvést jinam, pěkná prezentace, dostatek pauz a empatie. Moc dobré! Můj celkový pocit z kurzu je moc dobrý, okamžitě jsem začala své klienty tejpovat a Dexter Academy všude doporučuji:-) Moc děkuji všem!

Tejpování: Kinesiotaping, 23.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

Nejlepší věc, co jsem mohla za prázdniny udělat. Jsem moc spokojená. Kromě toho, že jsem se naučila masírovat, mě to nabilo pozitivní energií, setkala jsem se se spoustou úžasných lidí, dozvěděla hromadu nových zajímavých informací atd. Ráda se do Dexter A. vrátím na další masérský kurz!

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 07.08.2017

REFERENCE na masérský kurz

Pro Dexter Academy jsem se rozhodl na doporučení. A výsledný dojem z kurzu?Výborný...! :-)

Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 07.08.2017

REFERENCE na masérský kurz

Již jsem v Dexter Academy prošla jedním kurzem a byla jsem spokojená. Lektor Dušan byl ochotný, trpělivý a vytvořil pohodovou atmosféru. Kurz mi byl přínosem, bylo to fajn, těším se na další.

Indická masáž hlavy + antistresová masáž, 06.08.2017

REFERENCE na masérský kurz

Hledala jsem přes internet kvalitní kurz bambusové masáže. Lektor Karel je úžasný člověk, který umí pracovat s lidmi a předávat odborné zkušenosti. Jsem nadšená a mohu jen doporučit. Děkuji!

Bambusová masáž, 13.07.2017

REFERENCE na masérský kurz

Výborný kolektiv, zažila jsem spoustu zábavy a naučila se pro mě důležitý a zajímavý druh masáže.Na lektorovi jde vidět, že má spoustu zkušeností a umí je výborně předat dál. Co říkám menšímu počtu lidí na kurzu ? Super, lektor se může alespoň více každému věnovat a lépe se to pak naučit.

Bambusová masáž, 27.04.2017

REFERENCE na masérský kurz

Perfektní, jsem v Dexter Academy vždy spokojená...budu se k vám vracet! Na kurzu vládla příjemná atmosféra. Lektorka Nikol se s námi dělila i o osobní zkušenosti z oblasti masáží miminek a dětí.

Masáž miminek a dětí - pro maséry, 29.06.2017

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406.