Masérské kurzy

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Automatická kresba pro všechny, nejen pro maséry

  • IES_new
  • Sleva

O Automatické kresbě
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Automatická kresba je jedinečná technika, která pracuje s mimosmyslovým vnímáním. Prostřednictvím samovolného pohybu tužky, která není ovládaná vůlí, můžeme získávat odpovědi na nejrůznější otázky (např. o zdravotním stavu, o vhodnosti daného zaměstnání, studia, bydlení, partnera apod.). Kresba rovněž zachytí stav čaker, aurogram ukáže celkové základní nastavení člověka, zachytí harmonii či disbalanci ve vztahu aj. Automatická kresba tedy funguje jako diagnostická technika.

Automatická kresba je zároveň příjemnou a v podstatě snadnou sebepoznávací a očistnou technikou, cestou, jak se vykreslit z nepříjemných pocitů nebo jak prostřednictvím vlastního automatického obrázku nahlédnout do své duše. Z obrázku je možné vyčíst, jak se cítím, co prožívám a co potřebuji.

Léčivé energetické obrázky, vytvořené automatickou kresbou, jste už možná někde zahlédli. Do obrázků je vložena potřebná informace a obrázky pak vyzařují harmonizující léčivou energii, která se projeví na psychické i fyzické úrovni.

Nemusíte „mít talent“ nebo „umět kreslit“. Stačí se uvolnit, spojit se se svým středem, intuicí. Člověk tak nekreslí ze své hlavy, ale stává se „kanálem“, skrze který proudí informace, schopnost automatické kresby má v sobě ukrytu každý – kurz Vám ji pomůže otevřít a prožít.

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 16 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pozitivní osobnost! I pro širokou veřejnost.

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 1900 Kč SLEVA AKCE MĚSÍCE 4300 Kč
  
rekvalifikační masérský kurzmasaze-obchod

Forma platby: Převodem či hotově v kanceláři (V Dolině 1533/1D). Pokud se přihlašujete těsně před masérským kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám přijde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Skripta obdržíte v PDF 8 dnů před kurzem, tištěná většinou nepoužíváme.
.

Učební materiály a masážní oleje dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně masérského kurzu.

Zakončeno certifikátemNejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Automatická kresba


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Automatická kresba.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.

Poskytněte klientům speciální služby
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Svým přátelům či klientům pak můžete nabídnout specializované služby – pomocí automatické kresby můžete nahlédnout nejen do jejich energetického systému a zdravotního stavu, vytestovat potřebné minerály a vitaminy, ale také určit vhodný postup a ušít „masáž přímo na míru“, vytestovat optimální časový odstup mezi masážemi či počet opakování, vytvořit klientům léčivé energetické obrázky a mnoho jiného. Díky automatické kresbě si můžete vytvořit odlišnou nabídku od běžných služeb a tím i zvýšit zájem klientů.

S sebou
Poznámkový blok a psací potřeby, pastelky (ty je možno zakoupit i na místě), dobrou náladu a chuť vyzkoušet něco nového.

Mezinárodní akreditace masérského kurzu Automatická kresba
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni masérského kurzu Automatická kresba, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento masérský kurz Automatická kresba byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní. Kurz Automatická kresba je na profesionální úrovni.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA na masérském kurzu Automatická kresba
masérské kurzy S každou přihláškou na masérský kurz Automatická kresba v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Neváhejte se přihlásit na masérský kurz Automatická kresba. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování masérského kurzu Automatická kresba můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní masérská škola Dexter Academy s kurzem Automatická kresba má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po masérském kurzu Automatická kresba, vždy vám vyjdeme vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů na kurzu Automatická kresba.

SHOP.DEXTER-ACADEMY.CZ
Nejlevnější masérské potřeby v České republice také na masérském kurzu Automatická kresba. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Napište nám dotaz k masérskému kurzu: Automatická kresba
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek
Opište kód

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Automatická kresba

Jak vypadají učebny v Praze?Podívejte se, proč nejvíce kurzů děláme v Praze? Kde dokážeme zajistit nejlepší lektory v ČR a reprezentativní zázemí, jaké si zasloužíte.
více: Jak vypadají učebny v Praze?

(9 - 17 hod.)
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


banner


REFERENCE na masérský kurz

jsem velmi ráda, že jsem se pro kurz rozhodla, vždy je dobré rozšiřovat si své obzory a znalosti a navíc jsme se sešli skvělá parta :-). Velmi přátelský přístup lektora, dokázal odlehčit atmosféru, vykládat s vtipem, kladl důraz na praxi
anonym
Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 01.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Rekvalidikacn kurz jsem absolvovala ve Velke Britanii. Vyborna dostupnost mista v Brne a dobry predvanocni termin ktery mi pasoval do kalendare. Jinak to byl spise pokus, bez doporuceni od nekoho, ale byla to trefa do cerneho!Byl to bezva vikend s prinosem zkusenosti ktere doufam brzy vyuziji, bylo taky prijemne ze nas nebylo moc a byl prostor na individualni pristup. Velmi jsem ocenila ze Nicol byla velmi kontaktni, primo ukazovala na nas jak spravne postupovat, takze clovek me sanci i zazit jak se citi dobre masirovany. Navic ma velkou erudici v oblasti cinske mediciny ktera me osobne velmi zajima a ktera je dle meho zakladem opravdu hlubsich znalosti masera a lecitele.
Andrea Hunter
Havajská masáž - Lomi Lomi I, 16.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Kurz bych jistě doporučila. Informací týkajících se těhotenství jsem se dozvěděla mnoho a díky nim mohu správně volit a přizpůsobit cviky pro měnící se tělo maminek. Chtěla jsem poznat nové školicí zařízení a mít možnost porovnání. Upřímná komunikace a vhodné bylo osobní zkontrolování všech školených, zda cvik provádí správně.
Hana Hegedüs
Cvičení pro těhotné, 16.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Pokračování u vás po letech, první kurz v roce 2011, tak sem ani nepřemýšlela o jiném zařízení..z tohoto kurzu maximální spokojenost. Super parta lidí i lektor
Lucie Červená
Bambusová masáž, 14.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Jako zážitek všem doporučuji. Kurz mě bavil a přinesl mě spousty nového. Na kurz jsem šel na na doporučení. - nejlepší školící centrum :o), lidský přístup, ochota, otevřenost a umění podávat informace
anonym
Rekvalifikační masérský kurz - večerní, 18.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

absolutně super! na kurz tejpování jsem šla na doporučení kolegyně z práce. výborná lektorka - ve všem :-)
anonym
Tejpování: Kinesiotaping, 16.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Pocit úžasný, a těším se v budoucnu na další kurz. Dobrá zkušenost z kurzu mobilizačních technik. Lektor? Dobrý výklad učiva, přístup ke studentům.
Jindřiška Fialová
Tejpování: Kinesiotaping, 16.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

Velice dobry masersky kurz, zase k vam brzy zavitam. Vyhovoval mi termin kurzu a mel jsem duveru skrz pana reditele jako garanta spokojenosti spojene s jeho jmenem.
Tomáš Kadlec
Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní, 01.12.2017

REFERENCE na masérský kurz

S kurzem jsem velmi spokojený. Lektor David je trpělivý a přátelský. Určitě to nebyl poslední kurz, ktery jsem v Dextru absolvoval. Pro Dexter Academy jsem se rozhodl díky dobrému hodnocení od kamarádů. Jaký byl lektor? Přátelský přístup, ochota vysvětlovat stále dokola, trpělivost a průběžné zkoušení.
Petr Jůza
Rekvalifikační masérský kurz - večerní, 18.09.2017

REFERENCE na masérský kurz

Znám Dexter už 8 let a přijde mi nejlepší co se týče lektorů i celkového prostředí,zájem o žáky, žádné rychlokurzy a ven. Jsem spokojený s tím co mne naučily a z prostředí ve kterém se kurz odehrává. Max spokojenost, přijdu na další kurzy. Lektor velice dobře vysvětluje látku a přenáší na žáky ten svůj klid.
Petr Faustus
Rekvalifikační masérský kurz - večerní, 18.09.2017

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.